+48 61 8250 785 info@zyskmurowany.pl
Czytaj więcej: ZAKOŃCZYLIŚMY SERIĘ SZKOLEŃZakończyliśmy serię szkoleń teoretyczno– praktycznych z użyciem produktów H+H. Dziękujemy Wam,  za przybycie i aktywne uczestnictwo.
Nasze szkolenia odbywały się w placówkach Zakładów Doskonalenia Zawodowego w Słupsku, Toruniu, Lublinie, Kielcach, oraz Tychach.
Każde ze szkoleń składało się z dwóch etapów, teoretycznego i praktycznego. Pierwszą część spotkania poprowadził Doradca Techniczny z ramienia H+H.
Czytaj więcej: ZAKOŃCZYLIŚMY SERIĘ SZKOLEŃ  

Czytaj więcej: KONKURS MŁODY MISTRZ BUDOWNICTWA- ROZSTRZYGNIĘTY25 kwietnia 2018 r. mieliśmy przyjemność przygotować praktyczne zadanie
w III edycji Konkursu Młody Mistrz Budownictwa. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół województwa śląskiego, które prowadzą kształcenie w zawodzie Technik Budownictwa. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 


Czytaj więcej: KONKURS MŁODY MISTRZ BUDOWNICTWA- ROZSTRZYGNIĘTY  

Czytaj więcej: INFORMACJA PRASOWA 10.04.2018 R.Z przyjemnością informujemy, że 4 kwietnia sfinalizowaliśmy zakup Grupy SILIKATY. To zdecydowany krok w kierunku rozwoju firmy oraz poszerzenia oferty rozwiązań ściennych produkowanych przez H+H. Kliknij aby zapoznać się z całym komunikatem prasowym. 
Czytaj więcej: INFORMACJA PRASOWA 10.04.2018 R.  

Czytaj więcej: IV EDYCJA - ZYSK MUROWANY 2018
Zapraszamy do nowej edycji Programu Zysk Murowany! W V już odsłonie czeka na Państwa jeszcze więcej szans na nagrody, rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji! Zostań Certyfikowanym Wykonawców z H+H! Wszystko to i jeszcze więcej w Nowej Edycji dla najlepszych Wykonawców w branży! Sprawdź!

Czytaj więcej: IV EDYCJA - ZYSK MUROWANY 2018  

Czytaj więcej: POBIERZ ZA DARMO APLIKACJE MOBILNĄ H+H
Aplikacja H+H to darmowe narzędzie umożliwiające wyliczenie potrzebnej ilości systemowych elementów z betonu komórkowego do wybudowania domu oraz ułatwiające kontakt z Regionalnym Przedstawicielem Handlowym.

Dodatkowo w menu bocznym znajduje się opcja logowania, która ułatwia dostęp do ostatnio wygenerowanych raportów z obliczeń oraz daje możliwość wysyłki zamówienia do właściwych Biur Obsługi Klienta.

Czytaj więcej: POBIERZ ZA DARMO APLIKACJE MOBILNĄ H+H