Wyróżnienia „Polski Herkules” i „Budowlana Firma Roku” w rękach H+H!!!

Gala Builder Awards to wydarzenie odgrywające znaczącą rolę w branży budowlanej.

30 stycznia w sali Multikina-Złote Tarasy w Warszawie miesięcznik „Builder” przyznał po raz 17 wyróżnienia w kategoriach: Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży, Laury Buildera i Polski Herkules.


Ideą konkursu jest nagradzanie firm i osób, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju rynku budowlanego w Polsce, a ponadto upowszechniają dobre praktyki w branży. W gronie laureatów znalazła się firma H+H Polska. Otrzymaliśmy wyróżnienie „Budowlanej Firmy Roku 2019”. Jest to dla nas ogromny powód do dumy, tym bardziej, że wyróżnienie to otrzymaliśmy już po raz trzeci. Nagroda jest potwierdzeniem, że obrana strategia oparta na duo-produktowej ofercie, systematycznie optymalizowanych procesach produkcyjnych oraz profesjonalnej obsłudze, idealnie wpisuje się w trendy nowoczesnego budownictwa.

Podczas Gali Piotr Dauksza, Prezes Zarządu H+H Polska, za szczególne dokonania dla rozwoju firmy oraz wyjątkową postawę zawodową w ciągu 30 lat aktywności w branży budowlanej otrzymał nagrodę „Polski Herkules 2019”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


kolarz zdjęć


logo H+H

Biuro Obsługi

MPL Verbum SA
Szelągowska 45A 
61-626 Poznań
Infolinia: 61 8250 785
E-mail: info@zyskmurowany.pl
© Zysk Murowany 2021