+48 61 8250 785 info@zyskmurowany.pl
Zapraszamy Cię do V edycji Programu Zysk Murowany!

Kupujesz produkty H+H? Przystąp do Programu Zysk Murowany. Certyfikowany Wykonawca, aby zyskać jeszcze więcej.
Ruszaj z nami w kolejną drogę pełną możliwości, wyzwań i wspaniałych nagród. Zarejestruj się do promocji już dziś i walcz o atrakcyjne nagrody. 
Oprócz atrakcyjnych nagród w tej edycji stawiamy na wiedzę i certyfikowanie Wykonawców! To Program dla najlepszych w branży, to Program właśnie dla Ciebie!TWOJA DROGA W PROGRAMIE:
elementy www8

elementy www3

Zarejestruj się w Programie dla najlepszych Wykonawców w branży. Aby zdobyć status uczestnika wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, który znajdziesz w zakładce ZAREJESTRUJ SIĘ

elementy www4

Pamiętaj! Każdy zarejestrowany M3 inwestycji to 20 pkt na Twoje konto!
elementy www7
Możesz zgłaszać inwestycje zrealizowane z poniższych produktów promocyjnych:

ikona pomGOLD+
ikona pomGOLD
ikona pomSILVER (dotyczy tylko produktów z zakładu Lidzbark)

elementy www5

Po zarejestrowaniu odpowiedniej ilości m3 zrealizowanych inwestycji możesz przystąpić do uzyskania certyfikatu od H+H. W tym celu skontaktuje się z Tobą instruktor budowany z ramienia H+H aby dopełnić wszystkich formalności. Uwaga! Im wyższy poziom certyfikatu tym więcej premii gwarantowanych!


elementy www
Nagrody z charakterem dla każdego wymagającego uczestnika. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy katalog pełen atrakcyjnych nagród rzeczowych. Każdy zdobyty punkt przybliża Cię do zamówienia wymarzonej nagrody! Katalog nagród dostępny jest pod LINKIEM