+48 61 8250 785 info@zyskmurowany.pl
Od zarania dziejów człowiek zmieniał otaczającą go przestrzeń zaznaczając swoją indywidualność i pomysłowość. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oraz w myśl zasady, że budowanie powinno być szybkie i proste, firma H+H Polska oferuje swoim klientom beton komórkowy -  inspirujący materiał konstrukcyjny do kształtowania nie tylko przestrzeni wokół nas ale i wnętrz budynków. 
1 lipca 2017 H+H Polska wprowadza do swojego asortymentu nowość Pakiet H+H easy - płytki z betonu komórkowego opakowane w poręczne pakiety.
Pakiet easy trans

Ofoliowane pakiety H+H easy zawierają 6 szt. płytek o grubości 50 mm lub 3 szt. płytek o grubości 100 mm. Pakiety umożliwiają łatwe przenoszenie, transportowanie materiału murowego używanego do wykonywania zabudów czy elementów drobnej architektury.
kuchniawinnica
Z płytek opakowanych w Pakiety easy można wznosić drobne ścianki działowe, przepierzenia czy obudowy słupów. Można je również wykorzystać do wykonania wielu elementów „wyposażenia” mieszkania, takich jak wnęki pod garderoby, konstrukcje pod kuchnie, barki, półki, zabudowy kominków, szafki pod umywalki, obudowy wanien czy brodzików. Przy pomocy płytek H+H można z powodzeniem wykonać przydomowego grilla, a także szereg innych elementów małej architektury łatwo uzyskując zamierzony efekt nawet przy pomocy podstawowych narzędzi. Do wykonania nawet najbardziej skomplikowanego kształtu wystarczy zwykła, ręczna piła widiowa, paca do szlifowania i klejąca, cienkowarstwowa zaprawa murarska.

kuchnia2DSCN7559
Dzięki temu, że beton komórkowy jest materiałem izotropowym, czyli wykazującym te same właściwości we wszystkich kierunkach,  jest idealnym materiałem do wykańczania wnętrz.  Płytki H+H są lekkie, łatwe w obróbce i ciepłe jak drewno, ale równocześnie pozbawiony są jego wad czyli palności i wrażliwości na korozję biologiczną i chemiczną.  Porowata struktura płytek H+H pozwala na swobodne wieszanie nawet ciężkich elementów na powierzchni ściany.

Płytki H+H w Pakiecie easy są produkowane w najwyższym standardzie jakościowym Gold+ (tolerancje wymiarowe wynoszą ± 1 mm) dzięki temu otrzymujemy równe i gładkie powierzchnie, które możemy od razu malować uzyskując ciekawą strukturę końcową. Na ścianę wykonaną z płytek H+H możemy także od razu kłaść płytki ceramiczne czy nakładać gładź, co przyśpiesza w dużym stopniu prace wykończeniowe obniżając przy tym koszty. 

Zalety Pakietu płytek H+H easy
  • Łatwa obróbka (przycinanie, piłowanie, wygładzanie),
  • Lekki montaż i transport (przewożenie w bagażniku samochodu osobowego),
  • Szybki montaż (wysoka dokładność wymiarowa),
  • Samodzielne wykonanie wszelkich konstrukcji
IMG 3301

Parametry techniczne
rys1
rys2