Dołącz do najnowszej edycji Programu Zysk Murowany!


Proste zasady i korzystne nagrody to dla nas fundament. Dlatego jeżeli kupujesz produkty z betonu komórkowego H+H, zapraszamy Cię do zarejestrowania się w VI edycji Programu Zysk Murowany! Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele atrakcyjnych rozwiązań, które pomogą Ci zbudować pozycję najlepszego Wykonawcy w branży! Biorąc udział w Programie możesz zyskać nie tylko wyjątkowe nagrody z katalogu – zdobywając Certyfikat Wykonawcy H+H otrzymasz jeszcze więcej korzyści: wsparcie techniczne Instruktora Budowlanego (IB), gadżety czy punktowe premie. Nie zwlekaj, dołącz już teraz!Zobacz, że Twoja droga w Programie jest prosta, a Zysk Murowany!
elementy www8Rejestracja


Dołącz do Programu stworzonego dla najlepszych Wykonawców w branży! Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz rejestracyjny!

Przejdź do formularza


Kupuj, buduj, zgłaszaj inwestycje i zdobywaj punkty!

przelicznik 2020
Każda kupiona paleta produktów z betonu komórkowego H+H to 30 punktów na Twoim koncie, które możesz wykorzystać w Programie!

Możesz zgłaszać inwestycje zrealizowane z poniższych produktów promocyjnych:

ikona pomGOLD+
ikona pomGOLD
ikona pomSILVER 


Zgłoś swoje wykonane inwestycje przez stronę internetową lub aplikację mobilną.Twoje zgłoszenia zostaną zweryfikowane przez
instruktorów budowlanych H+H.Certyfikaty


Chcesz być najlepszy? Zostań Certyfikowanym Wykonawcą H+H! Kiedy zarejestrujesz odpowiednią ilość palet na zrealizowanych inwestycjach, będziesz mógł rozpocząć proces stania się zostania Certyfikowanym Wykonawcą H+H. Taki Certyfikat to gwarancja dodatkowych korzyści w postaci: premii punktowych w Programie, specjalnych gadżetów i wsparcia IB. Jeżeli wyrazisz chęć certyfikacji, skontaktuje się z Tobą instruktor z ramienia H+H, który dopełni wszelkich formalności.


Zdobyte punkty wymieniaj na nagrody!


Biorąc udział w Programie zyskujesz dostęp do katalogu nagród, w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie! Każdy zdobyty punkt za zakup produktów z betonu komórkowego H+H to krok bliżej w stronę zdobycia wymarzonej nagrody!logo H+H

Biuro Obsługi

MPL Verbum SA
Szelągowska 45A 
61-626 Poznań
Infolinia: 61 8250 785
E-mail: info@zyskmurowany.pl
© Zysk Murowany 2021